Menu

DOMowySTYLowyARTystyczny

Dekoracje dodatki dla domu, DIY,rękodzieło inspiracje.Zdrowe życie.

Świąteczne Dekoracje

domstylart

Świąteczne dekoracje to bardzo wdzięczny temat. Wiele z nas uwielbia własnoręcznie przygotowywać nie tylko upominki pod choinkę, ale i ozdoby bożonarodzeniowe. Święta to magiczny czas, klimat sklepowych witryn skutecznie nam przypomina, że czas pomyśleć o dekoracji na Boże Narodzenie. Co będzie modne w dekoracjach świątecznych na 2016 rok?

bozenarodzenieozdobydomstylart

Cóż wszystko zależy od naszych upodobań i gustów. Trendy na 2016 pozostawiają dużą swobodę. Z pewnością modne są ozdoby z filcu, quilling, naturalne materiały. Prawdziwe choinki cieszą się nadal dużą popularnością.

ozdobynaswietadomstylart

Pięknie prezentują się również świeczniki bożonarodzeniowe i wieńce. Takie świąteczne dekoracje używając wyobraźni, tasiemek, bombek i szyszek sami możemy stworzyć. Warto zaangażować w radosną twórczość bożonarodzeniową swoich najbliższych i dzieci, które z reguły uwielbiają wspólne, ręczne zajęcia.

dekoracjebozenarodzeniedomstylart

Jak zwykle efektownie prezentują się ręcznie malowane bombki. Tutaj niestety potrzeba większej wprawy, doświadczenia i precyzji. Warto odwiedzić jarmark bożonarodzeniowy czy sklep i wybrać coś oryginalnego.

ozdobyswiatecznebozenarodzenie

W tym roku znajdziemy również wiele drewnianych ozdób. Wiklina także jest doskonałym materiałem chętnie wykorzystywanym na świąteczne dekoracje. Można je malować na dowolne kolory i dekorować. Nie zapomnijcie o aniołkach!

 

 

© DOMowySTYLowyARTystyczny
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci